top of page

SSS

 • -Sipariş nasıl oluşturabilirim?
  Almak istediğiniz ürünü bulduktan sonra sepete at butonunu tıklamanız gerekmektedir. Sepetinize attığınız ürünleri alışverişimi tamamla kısmından ödeme sayfasına yönleneceksiniz. Ödeme butonunu tıkladıktan sonra ödeme seçenekleri karşınıza gelecek. Bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olduktan sonra onay butonuna tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.
 • -Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?
  Vermiş olduğunuz siparişi veya siparişleri kişisel hesabınızda öğrenebilirsiniz. Kargo takip numarasını sipariş durumu sayfasından kontrol edebilirsiniz.
 • -Siparişim veya siparişlerim kaç günde ulaşır?
  Siparişiniz genellikle aynı iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerine teslim edilir. Kargoya teslim ettiğimizden itibaren ise en geç 3 iş günü içerisinde bildirdiğiniz adreste olur.
 • -Kargo takip numarasını nasıl öğrenebilirim?
  Kargo takip numaranızı hesabım sayfasından geçmiş olduğunuz siparişlerde sipariş durumu bölümünden öğrenebilirsiniz.
 • -Vermiş olduğum sipariş bana ulaşmadan geri gönderilmiş. Bu durumda ne yapmalıyım?
  Vermiş olduğunuz siparişler size ulaşılamadığı durumlarda bağlı bulunduğunuz şubeye gönderilecektir. Bağlı bulunduğunuz kargo şubesi ile iletişime geçerek tekrardan yer ve zaman bildirerek size gönderilecektir. Aksi durumda siparişiniz bağlı bulunduğunuz firmada 3 (üç) iş günü içerisinde teslim alınmadığı takdirde kargonuz tarafımıza geri gönderilecektir.
 • -Sipariş geçtikten sonra bilgilerimin yanlış olduğunu anladım. Ne yapmalıyım?
  mycampmarket müşteri ilişkileri departmanımızla iletişime geçerek veya info@mycampmarket.com adresine e-mail göndererek düzeltme gerçekleştirebilirsiniz.
 • -Yanlış veya hasarlı, hatalı gelen ürün için ne yapmalıyım?
  Siparişinizi kargo görevlisi teslim ettiği anda kontrolleri gerçekleştirmenizi gerekmektedir. Ürününüzde hasar veya yanlış geldi ise kargo görevlisine zabıt tutturarak ürünü tekrardan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Zabıt tutturulmayan hasarlı paketler geri iade alınmayabilir. Yanlış gelen ürünler içinse bizimle iletişime geçip değişim işlemlerini başlatmanınz yeterlidir. Değişim için gönderdiğiniz ürünler bize ulaşır ulaşmaz yenisi ile değiştirilip tarafınıza aynı gün kargolanır.
 • -İade veya değişimlerde kargo ücreti öder miyim?
  Yanlış veya kusurlu gelen ürünler kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz kargoya teslim edilmesi halinde tarafımızca karşılanır. Anlaşmamızın bulunmadığı farklı bir kargo firması ile ücret alıcıdan gönderilen iade kargoları kabul edilmeyecektir.
bottom of page